Stivuitorist - Bucuresti, sector 6

27.03.2024

International Human Resources recrutează STIVUITORIST pentru o companie ce își desfășoară activitatea în sectorul 6, București

Responsabilități:

  • Recepționează, descarcă / încarcă, manipulează, și depozitează marfa în depozit;
  • Aranjează mărfurile pentru a maximiza spațiul de depozitare;
  • Se asigură în permanență de buna funcționare a echipamentelor;
  • Se asigură de ordinea și curățenia spațiului de lucru;
  • Respectă prevederile legislative din domeniul securității și sănătății în muncă și măsurile de aplicare a acestora.

Profilul candidatului:

  • Atestat ISCIR;
  • Bune abilități de organizare și comunicare;
  • Lucru în echipă, corectitudine și flexibilitate;
  • Studii medii;
  • Experiență anterioară în domeniul logisticii - minim 1-2 ani.

Program de lucru:

  • ture: 12/24 si 12/48 de la 07:00 si 19:00;

Salariu:

  • 2500 lei net;
  • Tichete de masă: 30 lei/ zi lucrată;
  • Spor noapte 25%;
  • Bonus de performanță lunar;
Media salarială netă este între 3200 lei - 3500 lei.

Contract perioadă nedeterminată.

Compania pentru care recrutăm se află pe piața din Romania din 2001 și produce țevi și sisteme complete din PVC pentru instalațiile sanitare și de canalizare.

Persoanele care sunt interesate să aplice la acest post o pot face complentând formularul de mai jos sau ne pot contacte telefonic la: 0770.153.166