Specialist Resurse Umane

06.03.2023

International Human Resources recruteaza SPECIALIST RESURSE UMANE pentru o companie care isi desfasoara activitatea in domeniul contabilitatii si al consultantei fiscale.

Candidatul ideal:

  • Experienta min. 2 ani pe postul de specialist resurse umane;
  • Cunoasterea limbii engleze (min. nivel B2);
  • Cunostinte operare REVISAL;
  • Capacitatea de a lucra in termene limite;
  • Entuziasm, organizare si determinare. Atitudine pozitiva;
  • Permis de conducere, cat. B;
  • Disponibilitate la deplasari in Bucuresti.

Responsabilitati:

  • Intocmire dosar de personal;
  • Inregsitrare CIM in revisal si modificari;
  • Consultanta si consiliere in aplicarea procedurii disciplinare, concediere;
  • Recuperare concedii medicale - intocmire dosar si depunere;
  • Intocmire D112, stat de salariu, fluturasi, adeverinte, etc;
  • Depunere D112 si generare recipisa;
  • Arhivat dosare personal si trimis clientilor.

Program si Beneficii:

  • Luni - Vineri, de la 09:00 - 17:30;
  • Contract de munca perioada nedeterminata (3 luni proba);
  • Cursuri gratuite de specialitate;
  • Pentru deplasari in interes de serviciu se ofera masina;
  • Bonusuri in functie de performante.

Persoanele interesate pot aplica completand formularul de mai jos sau ne pot transmite cv-ul pe adresa de e-mail: recrutare@ihres.ro