Customer Support

International Human Resources recruteaza personal pentru clientul nostru care activeaza pe piata din Romania din 1998, acesta devenind lider de piata din 2006 pana-n prezent.

  • JOBURI SIMILARE

Candidatul ideal

- cunostinte foarte bune de operare PC;
- abilitati excelente de comunicare in limba romana;
- studii medii sau superioare;
- rezistenta la stres, echilibru emotional, sociabil/a;
- orientare catre client si catre solutii.

Descrierea jobului

Asculti, intelegi, rezolvi, zambesti si din nou asculti.... pentru o problema rezolvata si un client multumit.
- preluarea apelurilor telefonice;
- preluarea solicitarilor clientilor de pe e-mail;
- inregistrarea apelurilor telefonice/e-mailurilor, solicitarilor, sesizarilor;
- solutionarea solicitarilor transmise de clienti.

Asteptam cv-urile pe adresa de e-mail: recrutare@ihres.ro

sau

APLICA ACUM!!!

Completarea si trimiterea acestui formular reprezinta consimtamantul pentru prelucrarea datelor dumneavoastra, in vederea inregistrarii in baza de date proprie avand ca scop gasirea locului de munca potrivit pentru dumneavoastra.

Declaratia de consimtamand poate fi consultata aici: Termene si Declaratii