Asistent Manager - Part time

International Human Resources angajeaza ASISTENT MANAGER

Responsabilitati:

  • Monitorizeaza zilnic progresul task-urilor si statusul proiectelor in desfasurare;
  • Inregistreaza si prioritizeaza task-urile noi;
  • Gestioneaza agenda si calendarul  manager-ului;
  • Opereaza date , raportare , arhivare electronică etc.

Candidatul de succes va avea urmatorul profil:

  • Studii superioare in curs sau finalizate;
  • Limba engleza nivel mediu-avansat;
  • Experienta în utilizarea calculatorului: programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
  • Abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
  • Flexibilitate, sociabilitate;
  • Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor.

Oferta:

- Salariu: 1000 lei - 1500 lei

- Contract de munca perioada nedeterminata;

- Telefon  de serviciu;

- Program de lucru: Luni - Vineri (14:00 - 18:00).

Asteptam CV-ul pe adresa de e-mail: recrutare@ihres.ro sau poti aplica acum completand formularul de mai jos!