Agent Vanzari - Bucuresti si Ilfov

International Human Resources recruteaza pentru clientul nostru, companie care dezvolta si furnizeaza solutii software și tehnologice particularizate pe nevoile profesiilor liberale

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate ( profil tehnic de specialitate constituie avantaj);
Experienta: 1 an intr-o pozitie similara (constituie avantaj);
Cunostinte administrare sisteme desktop - Windows XP,nivel avansat, rapiditate;
Abilitati reale de comunicare, negociere si calcul matematic;
Capacitate de organizare si incadrare in termene;
Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres;
Permis de conducere categoria B (Obligatoriu).

Descrierea jobului

Angajam in Bucuresti si Ilfov reprezentanti de vanzari pentru promovarea, instalarea si mentenanta aplicatiilor software pentru farmacii si medici de familie:
- dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona alocata printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor alocati;
- vinde produsele software dezvoltate;
- instaleaza produsele software realizate;
- administreaza si consiliaza clientii in utilizarea sistemului informatic (retea, imprimante, soft);
- negociaza si incheie contracte cu clientii din zona alocata, respectand politica si strategia companiei.

Asteptam cv-ul pe adresa de e-mail: office@ihres.ro

Completarea si trimiterea acestui formular reprezinta consimtamantul pentru prelucrarea datelor dumneavoastra, in vederea inregistrarii in baza de date proprie avand ca scop gasirea locului de munca potrivit pentru dumneavoastra.

Declaratia de consimtamand poate fi consultata aici: Termene si Declaratii